infoanyksciai.lt

Įdiegta išmanioji paieška, kuri kopijuoja moderniausių paieškos sistemų veikimą (pvz. Google), todėl lankytojui yra be galo paprasta ir greita surasti informaciją – tik įėjęs į svetainę parašęs ką nori rasti dar berašant gauna pageidaujamus rezultatus ir tokiu būdu taupo laiką, yra motyvuotas dažniau sugrįžti į svetainę.

Vartotojams lengviau rasti verslo bei lankytinus objektus nes naujoje svetainėje objektų žemėlapis visuomet po ranka – dešinėje pusėje. Žemėlapyje interaktyviai galima pasirinkti skirtingus objektus ir sužinoti apie juos plačiau kairėje ekrano pusėje – naršymas yra greitas ir patogus.

Taip pat yra galimybė vartotojams patiems susiplanuoti savarankiškai kelionęvizitą dar prieš atvykstant – „Mano kelionės“ modulis. Tereikia pažymėti objektus ir sistema automatiškai paskaičiuoja optimaliausią atstumą ir laiką.

Svetainės turiniui įkelti naudojama patogi ir sparčiam informacijos sukėlimui paruošta svetainės administracinė dalis, todėl sutaupoma daug darbo valandų, netgi etatų.

Svetainėje įdiegta pilno funkcionalumo e-parduotuvė, kurios pagalba galima pardavinėti ne tik paprastas prekes, bet ir elektronines prekes, pvz. bilietus, kuriuos pirkėjai gauna el.paštu. Administravimo sistemos pagalba bilietus galima tikrinti ir pažymėti kaip panaudotus - tereikia QR kodų programėlės, įdiegtos į išmanųjį.