Jeigu idėja iš pirmo žvilgsnio neatrodo absurdiška – ji yra beviltiška“. (Albertas Einšteinas)

Žilvinas Freigofas

Direktorius

Žilvinas Freigofas
Žilvinas Freigofas
Direktorius
Jeigu idėja iš pirmo žvilgsnio neatrodo absurdiška – ji yra beviltiška“. (Albertas Einšteinas)
Prisijunk prie mūsų!

Žilvinas rinkodaros srityje dirba nuo 2001 metų. Jis vadovavo reklamos kūrimo, viešųjų ryšių, rinkos tyrimų, rinkodaros planavimo ir inovacijų kūrimo įmonėms. Nuo 2008 m. aktyviai kuria, įgyvendina ir vysto naujus verslo ir viešuosius projektus, konsultuoja marketingo planavimo ir naujų idėjų įgyvendinimo klausimais. Žilvinas devynerius metus (iki 2013 m.) dirbo kviestiniu marketingo dalykų dėstytoju Kauno technologijos universitete ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Jis skaitė dešimtis pranešimų rinkodaros temomis įvairiose konferencijose, tarp jų pranešimų ciklai „Verslo žinių“ projekte „Gazelė“, „Bitė Lietuva“ projekte „Navigacija verslo jūroje“, tarptautinėse konferencijose el. rinkodaros turizme temomis Rusijoje, Austrijoje, Lietuvoje.

Žilvinas daugiausia įmonių konsultavimo patirties sukaupė statybinių medžiagų, turizmo, finansinių paslaugų, naujų automobilių, baldų pardavimo ir kitose mažmeninės/didmeninės prekybos srityse. Viešojo ir verslo administravimo specialybių bakalauro laipsnį jis apsigynė 2002 m. Vytauto Didžiojo universitete, o 2004 m. Kauno technologijos universitete tapo marketingo specialybės magistru. Šiuo metu jis vadovauja MB „Rinkodara“ kolektyvui, kuriančiam programinius IT ir interneto sprendimus verslui.

Žilvinas sako, kad nuolat mokosi matyti aplinką ne tik savo, bet ir kitų akimis, stebėti, pažinti, nustatyti lūkesčius, pritraukti dėmesį, apskaičiuoti ir įtikinti. Jam didelį malonumą teikia galia ir laisvė rinktis, gyventi ir dirbti su žmonėmis, turinčiais tas pačias vertybes.

Pomėgiai

Aštrūs pojūčiai kopiant kalnuose, važiuojant dviračiu, plaukiant kajaku, leidžiantis snieglente.

+370 614 48 690