Kaimas į Namus tai unikalus projektas patogiai ir praktiškai apjungiantis smulkaus bei vidutinio dydžio ūkininkus ir natūralios, lietuviškos produkcijos ieškančius vartotojus į vieną platformą. Šiam projektui įgyvendinti sukurtoje internetinėje svetainėje buriamos pirkėjų bendruomenės ir skatinimas lietuviškos produkcijos iš ūkininkų vartojimas formuojant užsakymus internetu.


Projektas Lietuvos ūkininkams suteikia galimybę kaimasinamus.lt puslapyje susikurti profilį, kuriame jie gali talpinti savo produkciją tokiu būdu didindami vardo žinomumą bei pardavimų apimtis.Šios svetainės tikslas – užtikrinti naudingą sistemą, ne tik vartotojams bet ir ūkininkams, todėl priimami tik bendruomenių užsakymai padedantys ūkininkams kompensuoti pristatymo sąnaudas. Jungimuisi į bendruomenes yra sukurtas specialus sprendimas leidžiantis vartotojams, esantiems panašioje geografinėje teritorijoje vykdyti bendrus užsakymus.
Nesvarbu, kuriame svetainės puslapyje būtų vartotojai, skilties apatinėje dalyje jų visuomet laukia puslapio konsultantas, kuris pasiruošęs iškart atsakyti į visus klausimus, taip užtikrindamas kokybiškas ir sklandžias paslaugas.